Acest site folosește cookies. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Mai multe informatii aici.
OK
0723 137 978
0239 616 036
L -V: 8:00 – 20:00
S: 9.30 – 12.00
Bdul. Independentei,
nr. 216, Braila
Programează-te
acum!
14FEB

Alegerea de încredere pentru îngrijirea dentară

  Dentist Brăila este alegerea de încredere pentru îngrijirea stomatologică de înaltă calitate. Oferim pacienților noștri servicii stomatologice excelente și la prețuri accesibile. Dentiștii noștri sunt foarte calificați și experimentați, iar noi folosim moderne tehnologii și echipamente pentru a ne asigura că te vei bucura de o bună experiență pe scaunul medicului stomatolog.   Oferim, de asemenea, o gamă largă de servicii...

14FEB

Măsuri de protecție în situația pandemică actuală

  Clinica stomatologică în Brăila dorește să asigure siguranța pacienților și a personalului. Având în vedere situația pandemică actuală, am pus în aplicare o serie de măsuri de protecție.   Printre acestea se numără o igienizare sporită a tuturor suprafețelor, mănuși pentru toți membrii personalului și măști de protecție pentru cei care au de-a face cu pacienții.   Înțelegem că unele persoane pot ezita să viziteze o...

11FEB

ABC-ul alegerii unui medic stomatolog Brăila

  Ești în căutarea unui medic stomatolog Brăila? Dacă da, poate te întrebi cum să procedezi pentru a-l alege pe cel potrivit pentru tine, care să se potrivească nevoilor și dorințelor tale, în ceea ce privește tratamentul stomatologic.   Ei bine, trebuie să înțelegi faptul că sunt mulți factori de luat în considerare și poate fi dificil să știi de unde să începi.   De aceea, am creat acest ghid util pentru a te ajuta! În...

11FEB

Adevărat sau fals: Poți găsi toate serviciile stomatologice într-un singur loc?

  Nu este un secret că stomatologia poate fi o investiție costisitoare, motiv pentru care mulți oameni aleg să renunțe complet la îngrijirea dentară. Cu toate acestea, dacă ești din Brăila, este necesar să știi că un număr considerabil de clinici stomatologice facilitează, mai mult ca niciodată, găsirea și implementarea tuturor serviciilor de care pacienții au nevoie, într-un singur loc. Fie că sunteți în căutarea unui medic dentist...

31IAN

Un ghid cuprinzător pentru alegerea unui medic stomatolog

  Căutați un dentist Brăila? Ați ajuns la locul potrivit! În acest ghid cuprinzător, vă vom oferi toate informațiile de care aveți nevoie pentru a lua o decizie în cunoștință de cauză cu privire la dentistul potrivit pentru dumneavoastră. Vom discuta subiecte precum: ceea ce ar trebui urmărit înainte de a alege un medic denstist.   Așadar, fie că aveți nevoie de un dentist Brăila calificat, care poate realiza cu succes chiar și cele...

31IAN

Descoperiți beneficiile asistenței stomatologice locale

  Dacă ești în căutarea unui dentist în Brăila, ai ajuns în locul potrivit! Dentiștii noștri oferă o gamă largă de servicii stomatologice, de la controale și curățări de rutină până la proceduri mai complexe. Înțelegem că mulți oameni sunt reticenți față de stomatologie, dar echipa noastră este dedicată să ofere îngrijire blândă și plină de compasiune.   În această postare pe blog, vom discuta despre beneficiile...

31IAN

Servicii stomatologice în Brăila. Care sunt beneficiile?

  Dacă ești în căutarea unei îngrijiri dentare de înaltă calitate, Brăila este locul potrivit. Dentiștii de aici sunt foarte calificați și experimentați și folosesc cele mai noi tehnologii și tehnici pentru a se asigura că zâmbetul tău rămâne sănătos și frumos.   Fie că ai nevoie de un control de rutină sau de lucrări dentare mai complexe, poți avea încredere în clinica noastră Stelidental, pentru a avea grijă de...

31IAN

Stomatologie Brăila: Servicii stomatologice complete într-un mediu relaxant

  Clinica Stelidental este o clinică stomatologică cu servicii complete, care oferă servicii complete într-un mediu relaxant. Oferim servicii stomatologice de înaltă calitate pentru întreaga familie și suntem dedicați să le oferim pacienților noștri cea mai bună îngrijire posibilă. Dentiștii noștri sunt experimentați și calificați, iar echipa noastră se angajează să îți facă vizita cât mai confortabilă și fără stres.  ...

31IAN

Clinica stomatologică din Brăila oferă servicii de înaltă calitate

  Clinica stomatologică în Brăila oferă servicii dentare de înaltă calitate pacienților săi. Clinica este dotată cu cea mai recentă tehnologie și are o echipă de profesioniști dentare cu experiență, care sunt dedicați să ofere o excelentă îngrijire posibilă pentru pacienții care le trec pragul. Dacă ești în căutarea unei clinici dentare, care să îți ofere servicii de înaltă calitate, atunci nu căuta mai departe....

12NOV

Stomatologie Brăila: greșeli des întâlnite în alegerea dentistului

  În calitate de medici stomatologi, știm că există multe opțiuni pentru stomatologie Brăila. Dar, cu atât de multe opțiuni disponibile, poate fi dificil să o găsești pe cea potrivită pentru tine și familia ta. Există câteva greșeli pe care oamenii le fac atunci când aleg un dentist și pe care ar trebui să le evite cu orice preț. Citește mai departe pentru a afla mai multe despre aceste 7 greșeli și cum le poți evita.   Multe...